Повідомляємо про конкурс Державної служби лісів США до Міжнародного дня лісу!

МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ & МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІСУ ТА СТАЛІ МІСТА
Глобальний проект для молоді: урбаністичні території

21 березня - Міжнародний день лісу, день, коли ми згадуємо про важливість світових лісів. Темою цьогорічного Дня лісу є «Ліси та сталі міста»: як дерева покращують життя міських людей. Від чистішого повітря до вищих цінностей міські дерева використовуються жителями безліччю способів - якщо вони управляються стало.
У всьому світі міста стають більш заселеними та різноманітними, ніж будь-коли раніше. Молоді люди є значною часткою населення міст, що зростає, адже вони переїжджають до міст для отримання роботи, освіти. Міжнародні програми Лісової Служби США співпрацюють з партнерами з тим, щоб зміцнити відносини між міською молоддю та природою.
Для відзначення Міжнародного дня лісу оголошується конкурс: збираймо мозаїку творчого вираження важливості міських лісів від молодих людей у всьому світі. Фотографії, оригінальні твори мистецтва, поезія, ессе та інші образотворчі об’єкти будуть розміщені на новому веб-сайті. Це продемонструє, наскільки важливими є всі зелені простори, незалежно від того, чи вони знаходяться в громадських або приватних приміщеннях, на дахах або поруч із паркінгами.
Про проект
Якщо ви працюєте з молодими людьми в школах чи клубах, ми запрошуємо їх представити твори, які відображають їх уявлення про місто та роль дерев в ньому. Кожна заявка буде опублікована на веб-сайті, організованому містом.
Веб-сайт запрацює 21 березня, у Міжнародний день лісу 
Інструкції до подання заявки 
1. Будь ласка, надсилайте ваші роботі та питання на електронну адресу globalyouthproject2018@gmail.com 
2. Слід подати творчі роботи не пізніше 7 лютого. Всі вони мають мати відношення до природи у творчому міському оточенні. 
3. Заявка може включати: 
a. Фотографії
b. Творчі роботи 
c. Вірші
d. Ессе
e. Інші образотворчі об’єкти 
4. Немає обмежень щодо кількості поданих заявок; проте ми залишаємо за собою право вибрати кілька або всі заявки на свій розсуд.
5. Предмет кожного подання є суто індивідуальним. Проте творчі роботи можуть стосуватися одного з трьох питань:
a. Якою є природа навколо вас?
б Яке ваше улюблене дерево або рослина?
с Як ви та інші молоді люди використовують природні зони у вашому місті?
6. Всі творчі/ письмові роботи повинні містити дату подання, імя та прізвище автора, назву твору, місто, країну, адресу електронної пошти.