Презентація туристичного путівника «Твоя наступна подорож ЗАКАРПАТТЯМ»

Плануєте веломандрівку Закарпаттям? Але не знаєте, куди саме поїхати або з чого почати подорож? В цьому випадку наш путівник – те, що потрібно саме вам.
В ньому ви знайдете опис 8 різних за тривалістю та складністю велосипедних маршрутів, карти-схеми треків та графіки висот. Опис велоподорожей включає протяжність, орієнтовну тривалість, рекомендовану сезонність, а також огляд цікавинок вздовж маршрутів. Путівник також містить перелік дружніх до велосипедистів організацій, велозаходи, а також стислий  русинський  розмовник для мандрівників.
Запрошуємо вас на презентацію туристичного путівника «Твоя наступна подорож ЗАКАРПАТТЯМ».
Місце: Ужгородський прес-клуб, пл. Жупанатська, 15/4, м. Ужгород
Дата і час: 13 лютого 2018 р., о 13:30.
Доповідачі:
Наталія Волошина – експерт громадської організації «Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону ФОРЗА», розповість про мету та передумови створення путівника.
Сергій Степчук – автор велопутівника, краєзнавець, автор декількох гідів по регіону,  активний турист.
Путівник створено в рамках словацького-українського проекту «Велосипеди без кордонів», що тривав протягом 2016-2017 років, і був спрямований на покращення транскордонної співпраці у плануванні й впровадженні велосипедних маршрутів у Прешовському та Кошицькому регіонах Словаччини та Закарпатській області України. Путівник підготовлено за фінансової підтримки Королівства Норвегії та Уряду Словацької Республіки в рамках фінансової програми технічної допомоги Норвезьких грантів, пріоритету транскордонне співробітництво Словаччини.
Запрошуємо до участі у презентації вело-туристів, велоактивистів, журналістів і усіх зацікавлених. Кожен учасник презентації отримає примірник велопутівника.