Підбір нових деревообробних підприємств для програми SIPPO

В рамках підбору нових підприємств для участі у програмі SIPPO ми познайомились із трьома деревообробними підприємствами у Вінницькій області.
Зокрема, представники ГО ФОРЗА відвідали ТОВ «Атлант-Паркет» (виробництво паркетної дошки), ПМП «Геліка» (виробництво меблів для учбових та дошкільних закладів), ТОВ «Рітон» (виробництво ламелі).  

Йшлося про готовність та бажання підприємств представляти себе та свою продукцію  на провідних деревообробних виставках Європи за підтримки швейцарської програми сприяння імпорту в Швейцарію та країни ЄС SIPPO. Адже продукція  кожної з зазначених фірм є високоякісною  і має достатній попит на вітчизняному ринку. Метою відвідування було вияснити, чи бажають фірми розвивати ще й експорт.

В результаті огляду виробництва та бесід з керівництвом підприємств було досягнуто домовленостей про включення ТОВ «Рітон» та ПМП «Геліка» до бази даних підприємств потенційних учасників програми SIPPO. ТОВ «Атлант» наразі продовжує концентруватись на українському споживачеві. В разі зацікавленості цих підприємств, SIPPO із задоволенням запрошуватиме їх взяти участь у колективному стенді SIPPO на наступній виставці компонентів для меблевої промисловості ZOW, яка відбудеться 16-18 лютого 2016 року у Німеччині.