Експерт програми СІППО відвідав виробництва УККАН та СЕРВУС в Дрогобичі

Генеральний директор Андрій Малий зробив екскурсію на виробничі потужності, де експерт покроково оглянув процес виготовлення каркасно-щитових дерев’яних будинків, починаючи від роботи дизайнерів до окраски конструкцій та підготовки їх на відправлення замовнику. Що цікаво, кожен будинок, який виробляється ТОВ Сервус, є індивідуальним і враховує усі побажання клієнта. Дизайнер, як правило, працює над проектом від тижня до місяця, в залежності від складності, а процес виготовлення будинку займає  орієнтовно три місяці. Говорячи про технології, пан Малий зазначив, що будівництв ведеться з використанням технології MiTek, а експерт одразу порозумів про що йдеться.
 
На даний час на території України цією фірмою вже побудовано більше 800 енергоефективних будинків із SIP-панелей, близько 50 поставлено в сусідню Словаччину. Виробник зацікавлений в розширенні збуту як в Україні, так і в Європі – про це саме йшлося під час розмови панів Херінга та Малого. Цікавою частиною дискусії було обговорення питання серійного (типового)  виробницта проти індивідуального замовлення, кожен підхід має свої за та проти, однак ТОВ Сервусбачить свої перспективи та переваги саме в орієнтуванні на індивідуальні побажання замовника.
 
Йшла також мова про можливості та перспективи будівництва з деревини промислових об’єктів, оскільки пан Херінг є спеціалістом і з такого виду будівництва. Обидві сторони погодились, що для цього потрібно, щоб потенційні замовники в Україні зрозуміли в першу чергу, можливості будування великих об’єктів в цілому або їх елементів, до прикладу, дахів басейнів, залізничних або автобусних станцій, мостів, складських та торгових приміщень з деревини, і не в останню чергу - переваги будування саме  з деревини. Переваг таких багато – це і екологічність, і економічність, і енергоефективність, і зовнішня привабливість конструкції.
 
Експерт залишився задоволеним не тільки побаченим, але й професійністю керівника, а
Андрій Малий отримав запрошення відвідати компанію Haring AG в Швейцарії для ознайомлення з особливостями виготовлення великих промислових об’єктів з гнуто-клеєних дерев’яних елементів та можливостей взаємовигідної співпраці.
 
Крістоф Херінг – власник підприємства по виготовленню дерев’яних будинків Haring AG (Швейцарія) та експерт програми сприяння імпорту в Швейцарію та країни Євросоюзу SIPPO. Візит п.Херінга в Україну відбувся в рамках підготовки українських деревообробних підприємств до експорту їх продукції в Європу в рамках співпраці програми SIPPO та ГО ФОРЗА (докладніше http://forza.org.ua/uk/sippo/derevoobrobni-pidpriiemstva-gotuyutsya-do-vistavki-zow-2016).