Загальний огляд координації та управління ресурсами реагування на надзвичайні ситуації

Мета: Надати слухачам загальне розуміння управління ресурсами і важливості обліку, пріоритизації і міжвідомчої співпраці у контексті реагування на масштабні надзвичайні ситуації (НС) в Україні.

Опис теми: Управління ресурсами передбачає координацію і нагляд за силами і засобами реагування, а також налагодження процесів і систем, завдяки яким керівники з ліквідації надзвичайних ситуацій можуть вчасно отримувати ресурси, необхідні для реагування на НС і ліквідації їх наслідків. В рамках цього віртуального тренінгу ми поговоримо про важливість належного управління ресурсами, зокрема оцінювання масштабів та особливостей НС, оперативні рішення на місці події, а також порядок пошуку, замовлення, пріоритизації і розподілу ресурсів Міжвідомчим центром управління в надзвичайних ситуаціях (ЦУНС). Мова також йтиме про важливість обліку та відстеження ресурсів, починаючи з процедури прибуття/ реєстрації і закінчуючи відбуттям і демобілізацією.

Лектор/ доповідач: Тім МакШеррі, радник з питань центрів управління в надзвичайних ситуаціях

Цільова аудиторія: Будь-хто, хто цікавиться управлінням ресурсами під час НС. Ця презентація може також бути корисною для керівників та осіб, що приймають рішення, на місці події, працівників штабів з ліквідації НС/ команд з управління НС, персоналу ЦУНС або керівників відомств, які хочуть більше дізнатися про управління ресурсами під час НС.

Результати: Прослухавши цю презентацію, слухачі розумітимуть важливість:

  • Оцінювання масштабів та особливостей НС для визначення потреби в ресурсах.

  • Визначення потреби в ресурсах на основі цілей і завдань реагування на НС.

  • Процесу замовлення ресурсів.

  • Відстеження ресурсів з метою підвищення безпеки сил реагування, забезпечення більш ефективного реагування, а також фінансової і фіскальної відповідальності.

  • Міжвідомчої співпраці та обміну ресурсами.

 

Перевірку знань можна пройти за цим посиланням: https://onlinetestpad.com/hnp3yko4sti6i