SIPPO: сприяння експорту продукції деревообробних підприємств на ринки ЄС та Швейцарії

Швейцарська програма сприяння імпорту SIPPO фінансується Швейцарським Секретаріатом економіки SECO уряду Швейцарії. Ця програма надає підтримку малим та середнім підприємствам з країн, що розвиваються, та країн з перехідною економікою у покращенні доступу їх продукції на ринки Швейцарії та Європейського Союзу (понад 2 000 підприємств за останні 5 років скористались підтримкою SIPPO). 

Проект спрямований на надання підтримки українським деревообробним підприємствам, зацікавленим у просуванні власної продукції на ринках ЄС та Швейцарії, шляхом підтримки їх участі у профільних виставках, місіях покупців, тренінгах, але передусім – шляхом участі українських деревообробних підприємств у профільних виставках в Європі, при цьому  є можливість покрити більшу частину  витрат на участь у виставці з боку  SIPPO.
 

Проект спрямований на надання підтримки українським деревообробним підприємствам, зацікавленим у просуванні власної продукції на ринках ЄС та Швейцарії, шляхом підтримки їх участі у профільних виставках, місіях покупців, тренінгах, але передусім – шляхом участі українських деревообробних підприємств у профільних виставках в Європі, при цьому  є можливість покрити більшу частину  витрат на участь у виставці з боку  SIPPO.

Всього за часи співпраці між SIPPO  та ГО ФОРЗА 18 деревообробних й меблевих підприємств України скористались підтримкою програми SIPPO та  взяли участь у 12 (десяти) найбільших європейських галузевих виставках (Wooden Toys 2007, 2008; Hausbau & Energie 2010; Swissbau 2009,2012;  IMM 2011; Interzum 2011, 2013; Domotex 2014; ZOW 2014, Interzum2015, ZOW 2016). 

При цьому деревообробні підприємства повинні відповідати наступним критеріям:

  • Бути виробником такої продукції з дерева: підлогове покриття, погонажні вироби, меблевий щит, двері, елементи сходів, шпон, фанера, комплектуючі для меблевої промисловості та заготовки із дерева та ін.
  • Малі та середні, з оборотами до 100 млн грн на рік
  • Зацікавлені в експорті своєї продукції
  • Без іноземного капіталу
  • Хоча б один працівник, що володіє англійською мовою

Програма SIPPO пропонує підтримку українським підприємствам на виставці Interzum. Якщо компанія зацікавлена взяти участь у цьому заході, то вона повинна сплатити реєстраційний збір, який за контрактом скеровується до SIPPO, у розмірі €1500, якщо підприємство бере участь у виставці вперше. Загалом підприємство може взяти участь у виставках за підтримки SIPPO 4 рази поспіль. У цей реєстраційний збір включені такі послуги:

  • SIPPO повністю орендує й облаштовує стенд на виставці в розмірі від 7 до 10 м2 (це залежить від кількості експонентів), на стенді завжди є доступ до інтернету, його прибирають, оформлюють дизайн. Окрім того, стенд розміщений у центрі павільйону, на стенді є кухонний і офісний блоки, де можна випити чаю та перекусити, є офісна техніка, тобто все для того, щоб гідно прийняти клієнта.
  • У реєстраційний збір також входить вартість одного постера із логотипом підприємства та банера одного виду його ключової продукції.
  • Також SIPPO  вносить дані підприємств в офіційний каталог виставки та у власний каталог SIPPO. Ці каталоги є як у друкованому, так і електронному варіанті. До того ж, свій друкований каталог SIPPO розсилає кільком сотням відібраних імпортерів у Швейцарії та ЄС, а в електронному вигляді – по базі SIPPO за 1,5 тис. адресами.
  • SIPPO також постійно підтримує відібрані підприємства як у підготовці до заходу, так і на самій виставці, надає безкоштовні вхідні квитки всім гостям підприємства
  • SIPPO оплачує готель для двох представників компанії протягом заходу (6 ночей).
  • До відібраних підприємств приїжджають експерти SIPPO, які допомагають відібрати взірці та надають іншу допомогу при підготовці до виставки.

Тобто, за власні кошти підприємство має лише доїхати до виставки, зробити сайт англійською мовою та виготовити рекламні матеріали. Те, що пропонує швейцарська програма, – справді вигідно, адже за підрахунками, участь у Interzum приблизно обходиться у €10 тис.

Ви можете побачити, як виглядали колективні стенди SIPPO та їх учасники, в т.ч. українські підприємства, на попередніх деревообробних виставках в Європі тут

З питань участі у програмі SIPPO котактуйте Радмілу Устич

Виставка ZOW 2016 закінчилась, і фірми повернулись додому з 316 новими контактами!
Відвідайте колективний стенд українських підприємств на виставці ZOW 2016 – провідній виставці компонентів для меблевого виробництва
Генеральний директор Андрій Малий зробив екскурсію на виробничі потужності, де експерт покроково оглянув процес виготовлення каркасно-щитових дерев’яних будинків, починаючи від роботи дизайнерів до
ГО FORZA та програма SIPPO запрошують Вас на тренінг!  
Вже 16-19 лютого 2016 р. у містечку Бад-Залцуфлен (Німеччина) відбудеться чергова міжнародна подія – одна з провідних у Європі  виставок комплектуючих для меблевої промисловості.
На запрошення Всеукраїнської Асоціації деревообробних підприємств, експерт ГО ФОРЗА Радміла Устич представила програму SIPPO на першому міжнародному Ф
До однієї з  найбільших виставок комплектуючих для меблевої промисловості  ZOW (Німеччина) залишилось всього шість міс
В рамках підбору нових підприємств для участі у програмі SIPPO ми познайомились із трьома деревообробними підприємствами у Вінницькій області.
Цього року найбільша світова виставка комплектуючих для меблевої промисловості Interzum 2015 (Кельн, Німеччина) мала 57 500 відвідувачів з 143 країн, більше, ніж минулого року.
Незважаючи на складні часи, українські деревообробники шукають можливості для експорту своєї продукції за кордон, адже це – одна із можливостей вижити та втриматися на ринку.
Як сформувати стратегію продажів для деревообробного підприємства.
DOMOTEX 2014: головна у світі виставка покриття для підлоги є не тільки ключовою платформою для бізнесу, але і джерелом натхнення з усіма тенденціями, зібраними під одним д
Нещодавно представники шести деревообробних підприємств України повернулися із чергової спеціалізованої міжнародної виставки комплектуючих меблевої галузі Interzum 2013, яка проходила з 13 по 16 тр
Ми вже неодноразово писали про підтримку, яку надає SIPPO (Швейцарська програма сприяння імпорту в Швейцарію та ЄС) за допомогою ГО ФОРЗА карпатським деревообробним й меблевим підприємствам.
«Тоаніс», «Світанок», «Кучмайда Ательє», «Ромкар», «Бук-Холдинг»,  «Стиль життя» (Львівська область), «Енран-ЗЛК», «Ніка», «Еліт-Вуд», «Перспектива» (Закарпатська область), «Касноїльський ДОК»
У червні 2011 року відбулась чергова, вже третя місія програми SIPPO для відбору деревообробних підприємств на найбільші європейські галузеві виставки.