Найкращі управлінські практики Лісової служби США щодо збереження гідрологічних функцій лісів – Україні

Головною метою проєкту є передача технічних та практичних знань щодо класифікації стану водозборів та найкращих управлінських практик експертам та партнерам з України, зокрема дослідникам, спеціалістам з лісовпорядкування, лісовим інженерам, головним лісничим та головним інженерам та керівникам лісогосподарських одиниць.

Тривалість проєкту: вересень 2021 - вересень 2023

В рамках проєкту протягом 2022-2023 років планується проведення двох навчальних заходів:

1. Тренінгу з технічних питань на тему "Класифікація водозборів для спеціалістів з лісовпорядкування та планування лісогосподарської діяльності" (проводитиметься експертами Лісової служби США на основі Технічних настанов з класифікації стану водозборів а також Методичних рекомендацій з оцінки впливу лісогосподарської діяльності на водозбори гірських лісів).

2. Тренінгу на тему найкращих управлінських практик, пов‘язаних з забезпеченням функціонування водозборів, якості водних ресурсів, адаптації та пом‘якшення наслідків зміни клімату (проводитиметься експертами Лісової служби США на основі Найкращих управлінських практик для контролю ерозії ґрунтів під час лісозаготівельних операцій; Найкращих управлінських практик з забезпечення якості води на лісових територіях; Найкращих управлінських практик щодо будівництва та обслуговування лісових доріг та шляхів).

Громадська організація «ФОРЗА» розпочала впровадження проєкту, націленого на вдосконалення умов та знань лісівників із застосування водозбірного принципу управління лісовими ресурсами в Українських