Найкращі управлінські практики Лісової служби США щодо збереження гідрологічних функцій лісів – Україні

Головною метою проєкту є передача технічних та практичних знань щодо класифікації стану водозборів та найкращих управлінських практик експертам та партнерам з України, зокрема дослідникам, спеціалістам з лісовпорядкування, лісовим інженерам, головним лісничим та головним інженерам та керівникам лісогосподарських одиниць.

Тривалість проєкту: вересень 2021 - вересень 2023

В рамках проєкту протягом 2022-2023 років планується проведення двох навчальних заходів:

1. Тренінгу з технічних питань на тему "Класифікація водозборів для спеціалістів з лісовпорядкування та планування лісогосподарської діяльності" (проводитиметься експертами Лісової служби США на основі Технічних настанов з класифікації стану водозборів а також Методичних рекомендацій з оцінки впливу лісогосподарської діяльності на водозбори гірських лісів).

2. Тренінгу на тему найкращих управлінських практик, пов‘язаних з забезпеченням функціонування водозборів, якості водних ресурсів, адаптації та пом‘якшення наслідків зміни клімату (проводитиметься експертами Лісової служби США на основі Найкращих управлінських практик для контролю ерозії ґрунтів під час лісозаготівельних операцій; Найкращих управлінських практик з забезпечення якості води на лісових територіях; Найкращих управлінських практик щодо будівництва та обслуговування лісових доріг та шляхів).

22-23 серпня цього року відбувся практичний семінар-тренінг з сучасних методів планування, проєктування і будівництва лісових доріг в умовах Українських Карпат.
Карпатський регіон займає близько 6% території України, але тут зосереджена близько 40% лісових, водних і рекреаційних ресурсів нашої держави.
Протягом 18 квітня – 16 травня проходив он-лайн тренінг, присвячений найкращим управлінським практикам Лісової Служби США, які застосовуються лісівниками та підрядниками лісогосподарських
Кілька днів тому експерт ГО ФОРЗА взяв участь у фаховій дискусії  на тему «Екологічна оцінка басейну Верхньої Тиси з метою розбудови мережі моніторингу та розробки Плану дій щодо захисту приро
Багато питань нібито не на часі, але якщо зупинитися на хвилину і замислитися над тим, що настправді зараз потрібно робити, особливо якщо є можливість працювати хоча б наближено, як до війни.
Громадська організація «ФОРЗА» розпочала впровадження проєкту, націленого на вдосконалення умов та знань лісівників із застосування водозбірного принципу управління лісовими ресурсами в Українських