Молодіжна Зелена Конференція 2019

Молодіжна Зелена Конференція 2019 – це міжнародний австрійсько-український освітній проект, який виконується у співпраці Європейського товариства дикої природи та громадської організації ФОРЗА.
Сьогодні, як ніколи раніше, Європа стикається із все більш вагомими екологічними викликами та проблемами. Необхідність вирішення сучасних проблем Європи визначена у Молодіжній стратегії Європейського Союзу. Шоста молодіжна конференція ЄС, яка відбулася у Відні у вересні 2018 року,  визначила 11 молодіжних цілей, серед яких і «Сталий розвиток зеленої Європи».
Загальна мета проекту - підвищення обізнаності молоді щодо важливості сталого розвитку для теперішнього та майбутніх поколінь.
Проект спрямований на те, щоб запропонувати молодим людям різноманітні можливості для набуття досвіду через знання й практичні навички для визначення проблем, знаходження рішень та шляхів їх реалізації в просуванні «зеленого» майбутнього.
В рамках Молодіжної Зеленої Конференції 2019 в Австрії зустрінеться група австрійських та українських молодих людей, тренерів, експертів та представників влади.
Під час 3-денної конференції учасники матимуть змогу потренувати як тіло, так і мозок, взяти участь в екскурсії до лісу  та різних видах неформальних занять і вправ, які мотивують до навчання. Дівчата та хлопці у віці 13-18 років дізнаються про сталий захист природи, «зелене» законодавство, робочі місця та волонтерство, сталі способи пересування, екосистемні послуги та Європейську етику поводження на природі. Спілкуючись англійською, учасники обговорять загальні виклики та потенційні шляхи їхнього вирішення, а також кроки до сталого зеленого майбутнього Європи.
Партнери проекту
Партнер 1: Європейське товариство дикої природи, https://wilderness-society.org
Партнер 2: Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону “ФОРЗА”
Тривалість проекту: лютий - жовтень 2019 року
Бюджет проекту: 15 580 євро
 
Проект впроваджується за фінансової підтримки програми Європейського Союзу Erasmus+, відповідно до пріоритету KA 347 «Діалоги між молодими людьми та представниками влади».

  1. Зустрічі з потенційними учасниками, відвідування навчальних закладів в Австрії та України для запрошення дівчат та хлопців до участі у Молодіжній Зеленій Конференції 2019.
  2. Відбір молоді віком від 13 до 18 років, які активно займаються питаннями охорони навколишнього середовища та дотримуються принципів «зеленої поведінки» у повсякденному житті, запрошення до Молодіжної Зеленої Конференції 2019 тренерів, експертів, представників органів влади.
  3. Підготовка заходів та  вправ Молодіжної Зеленої Конференції 2019 в приміщенні та на свіжому повітрі.
  4. Ключовим заходом проекту є 3-денна конференція, на якій молоді люди дізнаються про сталий захист природи, «зелене» законодавство, робочі місця та волонтерство, сталі способи пересування, екосистемні послуги та Європейську етику поводження на природі. Спілкуючись англійською, учасники обговорять загальні виклики та можливі рішення, а також кроки до сталого зеленого майбутнього Європи.

Конференція завершиться обговоренням у форматі Світового кафе та групової дискусії, під час яких молодь матиме можливість обговорити нагальні проблеми та питання, що її турбують, з експертами та представниками влади. Саме це допоможе їй знайти досяжні рішення і сформулювати цілі для майбутніх дій. Молодь матиме змогу розібратися у складних темах, а також отримає важливу інформацію від досвідчених професіоналів. Це безпосереднє спілкування та пряма взаємодія сприятиме учасникам  у пошуці та знаходженні спільних рішень.
Молодіжна Зелена Конференція 2019 відбудеться з 7 по 9 жовтня 2019 року в старому замку для молоді під назвою Бург Фінстергрюн.

*Відьми – причини зміни клімату? **Чому комахам потрібні готелі?