Визначення можливостей зеленої енергії в Українських Карпатах

Цей проект націлений на підтримку переходу українського гірського регіону до надійного незалежного енергопостачання в майбутньому шляхом оцінки сталого енергетичного потенціалу деревини і пошуку можливостей ефективного використання місцевих відновлювальних джерел енергії. 

Проект «Визначення можливостей зеленої енергії в Українських Карпатах» є частиною проекту Kooperation in der Waldforschung Ukraine-Schweiz 2017-2020, підтриманого Швейцарським Секретаріатом Досліджень, Освіти та Інновацій. Даний проект реалізується у партнерстві між Швейцарським Федеральним Інститутом Дослідження Лісу, Снігу та Ландшафту WSL, Національним Лісотехнічним Університетом України,  ГО Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА», Центром розвитку та навколишнього середовища Бернського Університету.

 

Проведеня

14 прикладів використання біомаси для енергії в Україні, дві практики використання біомаси для енергетичних потреб зі Швеції  – таким досвідом збагатились учасники семінару «Кращі прак
Якщо Ви не тільки задумалися над енергонезалежністю, а й вже зробили певні кроки для переходу на використання енергії з деревини, цей конкурс саме для Вас!