![](https://forza.org.ua/sites/default/files/styles/pub_big/public/img_2911.jpg?itok=REYkCd1Z)
В цьому буклеті наші досягнення на сьогодні та наші плани на останні півроку проєкту «Ліси в жіночих руках».
Проєкт FEM4FOREST націлений на розширення можливостей жінок щодо участі у прийнятті рішень та професійної реалізації в галузі лісового господарства. Проєкт виконується в 10 країнах Дунайського регіону, в тому числі ів Україні, в рамках Дунайської транснаціональної програми (Інтерреґ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.