Карпатські та кавказькі молодіжні ініціативи

CACAUCO – це проєкт міжнародної співпраці між країнами Вишеградської четвірки з Україною та Грузією за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду (https://www.visegradfund.org/). Проєкт сприятиме збагаченню обізнаності та поінформованості про регіони Карпат та Кавказу, підвищенню компетенцій та покращенню навичок молодіжних лідерів, педагогів та тренерів через дослідження місцевих практик і залучення молоді до волонтерської справи.

Цілі проєкту:

1. Підвищити навички та компетентність молодіжних лідерів, педагогів та тренерів.

2. Поліпшити поінформованість, залучити молодь та дітей до ініціатив, які спрямовані на адаптацію до кліматичних змін.

3) Сприяти урізноманітненню та покращенню якості туристичних послуг у Карпатському та Кавказькому регіонах.

Партнери проєкту:

  • SPLAV Association
  • Jövő-Kép Egyesület
  • Georgian Association of Educational Initiatives  (SIQA)
  • ГО Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону "ФОРЗА"
  • Polski Klub Ekologiczny w Gliwicach

Заплановані заходи:

Ми визначимо місцеві виклики, недоліки, невдалі та найкращі практики розвитку сільського туризму. Для цього ми організуємо навчальну поїздку для тренерів Східного партнерства та молодіжних лідерів з України та Грузії, щоб відвідати кращі об'єкти сільського туризму у всіх країнах V4. Ми заздалегідь підготуємо основу майбутнього путівника сталого м'якого туризму, який надаватиме практичні підказки та поради. Тим часом наші партнери проаналізують сільські місця та райони і розроблять практичні корисні рішення для сільських громад. Ми плануємо організувати два міжнародні молодіжні табори для 30 волонтерів з партнерських країн. В рамках цих таборів молодь буде залучено до діяльності, спрямованої на усунення негативних явищ в цільових напрямках в Україні та Грузії. Ми плануємо відновити вибрані об’єкти культурної та природної спадщини в Грузії та Україні (наприклад, вежа Сванеті, пішохідна стежка в Україні) і таким чином покращити туристичні послуги в області культурної та природної спадщини (інформаційні буклети, дошки, знаки стежок). 
В рамках кожного молодіжного табору ми підготуємо портфоліо зображень для місцевих туристичних агентств і зацікавлених сторін, щоб збільшити асортимент та якість регіонального/ сільського туристичного продукту.

З 25 вересня до 4 жовтня 2021р. близько 40 учасників з 6 країн знайомилися із безсумніву одним з найгарніших куточків світу – Сванетією (Грузія).
В рамках проекту "Карпатські та кавказькі молодіжні ініціативи" в нашій області пройшов міжнародний молодіжний табір.