![](https://forza.org.ua/sites/default/files/styles/medium/public/zasnovanyy_v_2019_roci_zhytelyamy_vysokogirnogo_sela_snidavka_kosivskogo_rayonu_dlya_spilnogo_vedennya_biznesu_v_umovah_viddalenosti_vid_rozvynutoyi_infrastruktury_ta_skladnoshchah_vedennya_domashnogo_.png?itok=8hs1HilS)
У серці Косівщини (Івано-Франківська область) з 2019-го року функціонує унікальний сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Снідавка».
У рамках конкурсу проєктів, який ми оголошували минулоріч у листопаді – грудні, саме їхня ідея (розкажемо про неї далі) зайняла одне з призових місць та отримала на її втілення підтримку на втілення проєкту на 120 тис. грн.
У чому ж полягає задум?
Члени кооперативу своїм прагненням розвивати громаду перманентно створюють нові туристичні атракції. За спостереженнями, велика частина туристів приходять із дітьми і саме для них, завдяки нашому проєкту надійшов час і нагода створити цікаву відпочинкову зону. В рамках розширення спектра послуг до вже наявного туристичного маршруту буде додано велику ігрову територію «Ватага Довбуша», а це – ігрові споруди з дерева і металу, дизайн яких буде відображати героїв та події епохи Довбуша для інтерактивного вивчення історії та зрощення любові до національних героїв з малолітнього віку.
І вже у подальших планах додати на локацію інтерактив:
- відтворення елементів бойових тренувань (стрільба з лука, лазіння по розкинутих між соснами сітках та канатах, підіймання по скелі);
- гра на гуцульській трембіті та інших гуцульських інструментах"
- примірка гуцульського строю стилю Довбуша та опришків.
Отож, вже дуже скоро завдяки невгамовній активності кооперативців та допомозі нашого проєкту функіонуватиме дитячий майданчик, а ми зі свого боку хочемо побажати членам кооперативу «Снідавка» не збавляти темп і запал й продовжувати розвивати свою громаду!
Використані у дописі фото зі сторінки Сироварня "Далекі Гори" https://daleki-gory.com/
_______
Проект виконується у співпраці з Швейцарським федеральним інститутом досліджень лісів, снігу і ландшафтів (WSL) та фінансується Секретаріатом Швейцарії з питань досліджень, освіти та інновацій.