Поділися дорогою, поважай велосипедиста

Уявіть собі, що кількість велосипедів і ЛТП (легкого персонального транспорту) виросла настільки, що в місті недостатньо місця для їхніх парковок! Хоча, не треба дуже активно задіювати фантазію, адже Ужгородом справді переміщається на роверах та ін. транспорті доволі багато людей. Найімовірніше, число зростатиме, а це означає, що вони потребуватимуть більше простору. Отже, питання поваги, взаємоввічливості та терпіння між всіма учасниками дорожнього руху набуває все більшої актуальності.
Згідно з ПДР, особи, яким виповнилося 14 років мають рухатися велодоріжками, або з правого боку проїзної частини. Чи є проїзна частина дороги безпечною для велосипедистів? Чи всі водії автівок знають про допустиму відстань між їхнім транспортом та велосипедом у 1,5м? Чи що варто сповільнювати рух, коли обганяєте велосипедиста?
А про засоби індивідуального захисту на дорозі, що ми знаємо? Фари на велосипеді, е-самокаті, світловідбивачі на одязі? Без сумніву, серед нас є вдосталь відповідальних осіб, які швидко дадуть правильні відповіді на ці питання, АЛЕ кількість небезпечних ситуацій показує, що на подібні теми треба говорити частіше.
Саме тому, радо ділимося з вами пам'яткою-порадами як всім учасникам дорожнього руху знайти спільну мову.
Цей флаєр виготовлено в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА