Хартія 2021 - підтримайте кампанію Європейський тиждень мобільності

Маємо надію, що підготовка до Європейського тижня мобільності (ЄТМ) у ваших містах набирає обертів! І тим населеним пунктам, які проводитимуть активності зі сталої міської мобільності в другій половині вересня цього року велика честь і хвала! 
Отже, цьогорічна тема, якій присвячено ЄТМ 2021: «До безпеки та здоров'я через сталу міську мобільність».
Чи хоче ваше місто стати більш дружнім до безпеки та здоров'я своїх мешканців? Так? Тоді долучення до ЄТМ чудова нагода посіяти зерно знань і розуміння у головах великої кількості людей.

Пропонуємо органам влади та місцевого самоврядування завантажити текст Хартії 2021 (у прикріпленому файлі у форматі pdf), підписати та опублікувати на своїй персональній сторінці, а ще краще на сторінці свого міста. Цим кроком ви зможете привернути увагу оточення до поняття сталої міської мобільності.

До речі, у вас є чудова нагода продемонструвати свою підтримку ідеям сталої міської мобільності навіть якщо у вас не буде змоги виконати критерії. Адже, ТУТ і ЗАРАЗ важливим перш за все є ваше ставлення до того як розумно розподіляти міський простір.

Маєте додаткові питання? Пишіть нам на сторінку.

Ця інформація розміщена в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА