![](https://forza.org.ua/sites/default/files/styles/pub_big/public/posibnyk_z_vlashtuvannya_velosypednyh_shlyahiv.jpg?itok=aB5GyXzy)
Нас дуже тішить, що громади України все більше цікавляться розвитком велотуризму та відповідної велоінфраструктури.
Найбільшою мотивацією для цього, на наш погляд, є можливість наповнювати місцевий бюджет за рахунок велотуризму, а також зменшувати негативний вплив на довкілля шляхом все більшого використання велосипедів.
Надзвичайно важливо, що все частіше громади почали планувати кошти на розвиток відповідної інфраструктури, а проєкти розвитку велотуризму підтримує багато донорів та міжнародних організацій.