![](https://forza.org.ua/sites/default/files/styles/medium/public/volunteer-3874924_1920.png?itok=DfwcS8We)
Запрошуємо долучитись до команди волонтерів, які допомагатимуть на першій міжнародній конференції в Закарпатській області та 12-ій в межах України - Veloforum 2021. Ти маєш чудову змогу стати частиною класної команди та історичної події для Закарпаття. Провідною темою цьогорічної міжнародної конференції є туризм, тому це також чудова нагода збагатити свої знання у цій сфері.
Набір волонтерської команди триває до 13 вересня 2021 р.
Якщо виникли запитання пиши нам на е-адресу
Анкета за посиланням: https://forms.gle/ZvMABVqZ1LuBWjXK7