Піднесений пішохідний перехід

Щодня ми переходимо вулицю – дорогою на роботу/навчання, до крамниці, на каву з друзями… Так само часто ми дивимося в один і інший бік, щоб переконатися у відсутності авто поблизу.
Для того, щоб перетин автошляху був не лише безпечним, а ще й комфортним, можна облаштувати підняті пішохідні переходи. Що це таке?
Підвищений пішохідний перехід - особливо результативний засіб стримування швидкості руху транспортних засобів, оскільки автомобілі позбавлені можливості розігнатися на самому переході.
Переваги:
✅ Для пішоходів – візуально дає зрозуміти, що ця ділянка дороги належить пішоходам
✅ Для маломобільних громадян (людей з інвалідністю, батьків з дитячими візочками, осіб похилого віку) – більш комфортний та безперешкодний рух завдяки тому, що перехід знаходиться на одному рівні з тротуаром та не має бордюрів
✅ Для водіїв  – своєрідний «лежачий поліцейський», який має плавну платформу, змушує знижувати перед ними швидкість і значно зменшує вірогідність наїзду на пішоходів
✅ Для всіх учасників дорожнього руху – добре проглядається у темну пору доби
✅ Для використання в цілому – довговічність переходу у порівняні з нанесеною на асфальтне покриття спеціальною розміткою чи «лежачим поліцейськими»
Ця інформація розміщена в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine, за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА.