Карпатські та кавказькі молодіжні ініціативи

CACAUCO – це проект міжнародної співпраці між країнами Вишеградської четвірки з Україною та Грузією за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду https://www.visegradfund.org/, спрямований на сприяння зміні поінформованості про регіони Карпати та Кавказ через місцеву практику молоді, що має призвести до змін на практиці та покращенню послуг та ефективності роботи відповідних сільських суб'єктів.
Проєкт завдяки місцевій практиці та добровільній роботі молоді хоче сприяти зміні обізнаності, що сприятиме покращенню навичок та компетентностей молодіжних лідерів, педагогів та тренерів.

Мета проекту: сприяти зміні поінформованості про регіони Карпати та Кавказ через місцеву практику молоді, що має призвести до змін на практиці та покращенню послуг та ефективності роботи відповідних сільських суб'єктів.

Цілі проєкту:

1) Підвищити навички та компетентність молодіжних лідерів, педагогів та тренерів (викладачів / тренерів / викладачів)

2) Поліпшення поінформованості, співпереживання, участі молоді та дітей в ініціативах та адаптації до кліматичних змін та змін.

3) Сприяти диверсифікації та покращенню якості туристичних послуг у Карпатському та Кавказькому районах.

Партнери проекту:
SPLAV Association
Jövő-Kép Egyesület
Georgian Association of Educational Initiatives  (SIQA)
ГО "Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА»"
Polski Klub Ekologiczny w Gliwicach
Legend Photo

Заплановані заходи:

Ми визначимо місцеві виклики, недоліки та погані практики, а також найкращі практики розвитку сільського туризму. Отже, ми організуємо навчальну поїздку для тренерів Східного партнерства та молодіжних лідерів з України та Грузії, щоб відвідати кращі практичні практики туристичного туризму у всіх країнах V4. Ми заздалегідь підготуємо основу майбутнього путівника сталого м'якого туризму, який стосуватиметься попередніх висновків та надаватиме підказки та поради практикам. Тим часом наші партнери зі партнерських програм проаналізують сільські місця та райони та розробити практичні корисні рішення для сільських громад. Ми плануємо організувати два міжнародні молодіжні табірчики, кожен з 30 відвідувачами та 10 місцевими молодими людьми та реалізувати інноваційні молодіжні табори, які на практиці залучатимуть молодь до практичної роботи, відновлюючи деякі негативні явища в цільових напрямках в UA та GE. Ми плануємо відновити вибрані об’єкти культурної та природної спадщини в сільських напрямках Грузії та України (наприклад, вежа Сванеті, пішохідна стежка в Україні) і таким чином покращити туристичні послуги, що займаються культурною та природною спадщиною (інформаційні буклети, дошки, знаки стежок) кожного молодіжного табору ми підготуємо портфоліо зображень на користь місцевих туристичних агентств та зацікавлених сторін, щоб збільшити асортимент та якість регіонального / сільського туристичного продукту.